Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china salt and pepper shakers.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 82000AND0526 china salt and pepper shakers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 82000AND0526 1.625 Inch Pepper Shaker Whiteware Bone China - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 82000AND0526 |
| Manufacturer Part # | 82000AND0526 |
| Height | 3" |
| Type | Pepper |
| Material | Bone China |
| Height | 2.5" |
| Weight | 1.8 lbs |
| UPC | 05018461664674 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 82000AND0526, Pepper Shaker, 1.625" x 2.5", Whiteware, Snipe Deco, William Edwards, Bone China, (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
