Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite beverage servers.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 7401MM151 beverage servers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 7401MM151 Beverage Server 0.5 L 3.75" Dia X 6.375" X 7.875"
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 7401MM151 |
| Manufacturer Part # | 7401MM151 |
| Capacity | 1.0 - 16.9 Oz (up To 0.5 Liters) |
| Height | 7.88" |
| Width | 6.33" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 7.1 lbs |
| UPC | 05018461803639 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 7401MM151, Beverage Server, 0.5 L, 3.75" dia x 6.375" x 7.875", vacuum insulated, glass liner, plastic body, unique, mixed materials, matte navy & gray, Complements (STOCK item) 6 pack per case (Packed By: Cs)
