Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite wooden serving and display crates.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 7368MW515 wooden serving and display crates
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 7368MW515 Box No Compartments 8.5" X 8.5" X 2.625" Spire - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 7368MW515 |
| Manufacturer Part # | 7368MW515 |
| Height | 2.63" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1.85 lbs |
| UPC | 05018461856253 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 7368MW515, Box No Compartments, 8.5" x 8.5" x 2.625", Spire, Onyx, Creations, Square, Wood, 1 Per Case, Limitless Configurations (STOCK item) (Packed By: 1 Each)
