Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china mugs.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 6353MP110 china mugs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 6353MP110 Mug 11.0 Oz 4.5" X 4.0" - 1 Dozen
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6353MP110 |
| Manufacturer Part # | 6353MP110 |
| Height | 4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 9.3 lbs |
| UPC | 05018461651537 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6353MP110, Mug, 11.0 oz, 4.5" x 4.0", Novau, Tria, Porcelain, Oven Safe Up To 425° F/217° C, 12 Per Case, (STOCK item) (Packed By: 1 Dozen)
