Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china bowls 9-16 oz.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 6352MP76 china bowls 9-16 oz
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 6352MP76 Rice Bowl 10.5 Oz 4.375" X 2.25" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6352MP76 |
| Manufacturer Part # | 6352MP76 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4.38" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 13.6 lbs |
| UPC | 05018461405208 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6352MP76, Rice Bowl, 10.5 oz, 4.375" x 2.25", Simple Plus, Tria, Round, Porcelain, Oven Safe Up To 425° F/217° C, 24 Per Case, Elegant Style And Exceptional Value (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
