Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china cups.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 6350MP25 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 6350MP25 Stack Ad Cup 3.0 Oz 3.625" X 2.875" X 2.0" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6350MP25 |
| Manufacturer Part # | 6350MP25 |
| Height | 2" |
| Width | 3.63" |
| Depth | 2.88" |
| Weight | 6.7 lbs |
| UPC | 05018461402535 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6350MP25, Stack Ad Cup, 3.0 oz, 3.625" x 2.875" x 2.0", Wish, Tria, Porcelain, Oven Safe Up To 425° F/217° C, 24 Per Case, Soft And Elegant (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
