Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite china cups.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 6350MP22 china cups
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 6350MP22 Coffee Cup 8.0 Oz 5.125" X 3.875" X 2.375" - 2/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 6350MP22 |
| Manufacturer Part # | 6350MP22 |
| Height | 2.38" |
| Width | 5.13" |
| Depth | 3.88" |
| Weight | 13.8 lbs |
| UPC | 05018461402504 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 6350MP22, Coffee Cup, 8.0 oz, 5.125" x 3.875" x 2.375", Wish, Tria, Porcelain, Oven Safe Up To 425° F/217° C, 24 Per Case, Soft And Elegant (STOCK item) (Packed By: 2 Dozen Per Case)
