Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite spaghetti and pasta grabber fork servers.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 5970SX082 spaghetti and pasta grabber fork servers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 5970SX082 Radford (BR) Spaghetti Server 10.51" X 2.2" X 2.44" Radford - 6/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 5970SX082 |
| Manufacturer Part # | 5970SX082 |
| Height | 2.44" |
| Width | 10.51" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 2.06 lbs |
| UPC | 05018461852668 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 5970SX082, Radford (BR) Spaghetti Server, 10.51" x 2.2" x 2.44", radford, robert welch, 18/10 stainless steel, 6 per case, (stock item) (Packed By: 6 Pack Per Case)
