Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite chafing dish frame and stands.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 5670S586 chafing dish frame and stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 5670S586 Round Stackable 5 1/2 QT Stand W/Fuel Holder Sandbl 13.375" X 14.75" X 9.0" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 5670S586 |
| Manufacturer Part # | 5670S586 |
| Height | 9" |
| Width | 13.38" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 13.01 lbs |
| UPC | 05018461844359 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 5670S586, Round Stackable 5 1/2 QT Stand w/Fuel Holder Sandbl, 13.375" x 14.75" x 9.0", diva buffet, sandblasted black, wnk, round, mixed materials, 1 per case, (stock item) (Packed By: 1 Each)
