Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite chafing dish frame and stands.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 5670S571 chafing dish frame and stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 5670S571 Square Stackable GN 1/2 Stand W/Fuel Holder Sandblast 14.75" X 12.25" X 10.625" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 5670S571 |
| Manufacturer Part # | 5670S571 |
| Height | 10.63" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 11.36 lbs |
| UPC | 05018461844335 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 5670S571, Square Stackable GN 1/2 Stand w/Fuel Holder Sandblast, 14.75" x 12.25" x 10.625", diva buffet, sandblasted black, wnk, rectangle, mixed materials, 1 per case, (stock item) (Packed By: 1 Each)
