Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite chafing dish frame and stands.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 5670S569 chafing dish frame and stands
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 5670S569 Rectangle Stackable GN 1/1 Stand W/Fuel Holder Sand 27.125" X 14.75" X 10.875" - 1/Case
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 5670S569 |
| Manufacturer Part # | 5670S569 |
| Height | 10.88" |
| Width | 27.13" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 13 lbs |
| UPC | 05018461844298 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 5670S569, Rectangle Stackable GN 1/1 Stand w/Fuel Holder Sand, 27.125" x 14.75" x 10.875", diva buffet, sandblasted black, wnk, rectangle, mixed materials, 1 per case, (stock item) (Packed By: 1 Each)
