Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Steelite decanter carafe lids.
- Authorized Steelite dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Steelite 49910Q746 decanter carafe lids
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Steelite 49910Q746 Carafe 1.094 Qt. 4"dia X 10"H
| Manufacturer | Steelite International |
|---|---|
| Model Number | 49910Q746 |
| Manufacturer Part # | 49910Q746 |
| Material | Glass |
| Capacity | 24 - 34 Oz |
| Height | 10" |
| Width | 4" |
| Weight | 10.1 lbs |
| UPC | 08004360847086 |
About this item
Product Details
Product Details
Steelite International, 49910Q746, Carafe, 1.094 qt., 4"dia x 10"H, Soda Lime, Bormioli Rocco, Exclusiva (minimum = case quantity, 6 each per case) (STOCK item) (Packed By: Cs)

