RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial oven parts and accessories.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg -HM-160004 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star -HM-160004 14 Inch Stainless Steel Conveyor Belt with 86 Links
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | -HM-160004 |
| Manufacturer Part # | -HM-160004 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 13.85" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg -HM-160004 Stainless Steel Conveyor Belt, 14" X 39" 86 Links Comes With 3 Links 3-1/4" Long, Holman Toaster 214 (h Hc) T714h Tbh14 Th14
