RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial oven parts and accessories.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg GB-160007 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star GB-160007 14 Inch Conveyor Belt for Holman Oven 214hx
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | GB-160007 |
| Manufacturer Part # | GB-160007 |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 14.35" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg GB-160007 Conveyor Belt 14" Wide X 62"long, Holman Oven Oven 214hx
