- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star DD-50362 4.8 Inch Oval Control Panel Electric OEM
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | DD-50362 |
| Manufacturer Part # | DD-50362 |
| Height | 2.75" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg DD-50362 Oval Control Pnl 115v 50 5
