RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 97525 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 97525 Lamp Fluores F28t5/830 W/high
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 97525 |
| Manufacturer Part # | 97525 |
| Height | 4.25" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 47.25" |
| Weight | 9.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 97525 Lamp Fluores F28t5/830 W/high
