Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Mfg 2T-60142801 Thermostat Fits Star
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2T-60142801 |
| Manufacturer Part # | 2T-60142801 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2T-60142801 Thermostat Fits Star