RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-Y5092 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star Mfg 2R-Y5092 4inpla Appliance Leg 3/8 In Stud
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-Y5092 |
| Manufacturer Part # | 2R-Y5092 |
| Height | 5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-Y5092 4inpla Appliance Leg 3/8 In Stud