RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing CROWN STEAM units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket CROWN STEAM 9207-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 9207-1 O Ring 11/16" Id X 3/32" Width Fits Crown Steam
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 9207-1 |
| Manufacturer Part # | 9207-1 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.09" |
| Depth | 0.69" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 9207-1 Trunnion Seal "o" Ring Red Silicone, 11/16" Id X 3/32" Width, Market Forge Kettle Mt-6 Mt-10 Mft-6
