FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Somat waste systems.
- Authorized Somat dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somat DH100-4 waste systems
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Somat DH100-4 Somat Waste Dehydrator 460v/60/3-ph With Auto Grease
| Manufacturer | Somat |
|---|---|
| Model Number | DH100-4 |
| Manufacturer Part # | DH100-4 |
| Type | Waste Dehydrator |
| Height | 44.5" |
| Width | 45" |
| Depth | 37.5" |
| Weight | 1025 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Somat, DH100-4, Somat Waste Dehydrator, 460v/60/3-ph, with Auto Grease, 50-200lbs capacity
