RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 21256-1S ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 21256-1S Motor Fan 230V 30W Sh Cw with Robust Performance
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 21256-1S |
| Manufacturer Part # | 21256-1S |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 21256-1S Motor Fan 230v 30w .218 Sh Cw

