RestaurantSupply.com is your trusted source for Service Ideas sizzle thermal platters.
- Authorized Service Ideas dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Service Ideas SK75CA sizzle thermal platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Service Ideas SK75CA Service Ideas Original Thermo-Plate® Platter Round Insulated
| Manufacturer | Service Ideas |
|---|---|
| Model Number | SK75CA |
| Manufacturer Part # | SK75CA |
| Handle | Without Handle |
| Material | Aluminum |
| Platter size | 7" |
| Shape | Round |
| Height | 0.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Service Ideas, SK75CA, Service Ideas Original Thermo-Plate® Platter, Round, Insulated, Small Cast Aluminum Insert
