RestaurantSupply.com is your trusted source for Service Ideas coffee satellites.
- Authorized Service Ideas dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Service Ideas GIU2GV3 coffee satellites
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Service Ideas GIU2GV3 Service Ideas Universal Thermal Container Vacuum Insulated Dispenser 2 Gallon
| Manufacturer | Service Ideas |
|---|---|
| Model Number | GIU2GV3 |
| Manufacturer Part # | GIU2GV3 |
| Finish | Stainless Steel |
| Height | 27.25" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 16.25" |
| Weight | 27.25 lbs |
| UPC | 717996632725 |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Service Ideas, GIU2GV3, Service Ideas Universal Thermal Container, vacuum insulated dispenser 2 gallon, brushed stainless & black
Certifications
NSF Listed
The item meets the standards imposed by NSF International. These standards relate to health, public safety and the environment.
