Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 82717 Ladle Jar F/3.5" Deep Jar S/s
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82717 |
| Manufacturer Part # | 82717 |
| Height | 2.25" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82717 Material Stainless Steel, Capacity 1 Fl Oz, 30 Ml, Note For 3 1/2" Deep Jars, Nsf Certified Y
