Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Sertek Llc SRK7000272-26 Gasket 18 7/16 X 21 5/16 Od Fits Sertek
| Fits with Manufacturer | Sertek Llc |
|---|---|
| Model Number | SRK7000272-26 |
| Manufacturer Part # | SRK7000272-26 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sertek Llc SRK7000272-26 Gasket 18 7/16 X 21 5/16 Od Fits Sertek