RestaurantSupply.com is your trusted source for Royal Industries bus box and tub covers.
- Authorized Royal Industries dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Royal Industries DIN BTL00 bus box and tub covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Royal Industries DIN BTL00 Bus Box Lid 21-1/4"L X 17-1/4"W X 1-1/2"H Contoured For Stacking
| Manufacturer | Royal Industries |
|---|---|
| Model Number | DIN BTL00 |
| Manufacturer Part # | DIN BTL00 |
| Size | 17" X 21" |
| Color | White |
| Construction | Plastic |
| Height | 1.5" |
| Width | 21.25" |
| Depth | 17.25" |
| UPC | 815207015098 |
About this item
Product Details
Product Details
Royal Industries, DIN BTL00, Bus Box Lid, 21-1/4"L x 17-1/4"W x 1-1/2"H, contoured for stacking, plastic, white
