- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Roundup - AJ Antunes ROU7001434 Thumb Screw Kit Glass
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | ROU7001434 |
| Manufacturer Part # | ROU7001434 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes ROU7001434 Thumb Screw Kit Glass
