RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 27610 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 27610 Disc Frnch Fry 65mm 1/4
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 27610 |
| Manufacturer Part # | 27610 |
| Height | 1.45" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 27610 Julienne Disc (6mm X 6mm 1/4"), Fits Old And New Styles, No. R213 On Blade.
