Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Robot Coupe 27346 Serrated Blade R401a
Item:
#2232539
Technical details
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 27346 |
| Manufacturer Part # | 27346 |
| Height | 4.2" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Robot Coupe 27346 Serrated Blade R401a
$261.71
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 27346 Serrated Blade R401a
