RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 70.00.030P cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational Cooking Systems 70.00.030P Premix Chamber Gas F. Rg130
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 70.00.030P |
| Manufacturer Part # | 70.00.030P |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 70.00.030P Premix Chamber Gas F. Rg130
