RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 54.01.168P cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational Cooking Systems 54.01.168P Gasket F. Inspection Lid
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 54.01.168P |
| Manufacturer Part # | 54.01.168P |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 54.01.168P Gasket F. Inspection Lid
