RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 40.03.761 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational Cooking Systems 40.03.761 Contactor Bj K1 09f00 230r
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 40.03.761 |
| Manufacturer Part # | 40.03.761 |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 40.03.761 Contactor Bj K1 09f00 230r
