RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 22.00.985P cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational Cooking Systems 22.00.985P Motor Shaft Gasket D15
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 22.00.985P |
| Manufacturer Part # | 22.00.985P |
| Height | 0.95" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 22.00.985P Motor Shaft Gasket D15
