RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2066.0205P cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Rational Cooking Systems 2066.0205P Hose Clamp 8 16x9 Mm Sw 7mm (p/5)
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 2066.0205P |
| Manufacturer Part # | 2066.0205P |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Rational Cooking Systems 2066.0205P Hose Clamp 8 16x9 Mm Sw 7mm (p/5)
