Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket countertop food display parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell INGSK9903 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell INGSK9903 Gasket 21 Drawer Pressin 18.73x11.30 Fits Randell
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | INGSK9903 |
| Manufacturer Part # | INGSK9903 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell INGSK9903 Gasket 21 Drawer Pressin 18.73x11.30 Fits Randell