Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart HD GAS651 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell HD GAS651 Pilot Valve 1/8 Mpt X 1/4 Cc
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | HD GAS651 |
| Manufacturer Part # | HD GAS651 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell HD GAS651 Pilot Adjustment Valve, [ 1/8" Mpt X 1/4" Cct ] [width 1-3/16" ] Straight, Adjustable
