  • Fast shipping available on in-stock Quantum WRS5-63-2154SS solid flat shelving units
Quantum WRS5-63-2154SS 54 Inch Solid Shelving Starter Kit with 5 Shelves Stainless Steel
Quantum  |  MFG #: WRS5-63-2154SS  |  Item #: 631696
Item: #631696
Technical details
Manufacturer Quantum
Model Number WRS5-63-2154SS
Manufacturer Part # WRS5-63-2154SS
Posts/Uprights (4) Posts
Depth (front - back) 21" Deep
Width (side - side) 54" Wide
Height 74" High
Ships Knocked Down
Height 63"
Width 54"
Depth 21"