  • Fast shipping available on in-stock Quantum WRS5-54-2436SS solid flat shelving units
Quantum WRS5-54-2436SS 36 Inch Solid Shelving Kit with 5 Shelves Stainless Steel
Quantum  |  MFG #: WRS5-54-2436SS  |  Item #: 629015
Item: #629015
Technical details
Manufacturer Quantum
Model Number WRS5-54-2436SS
Manufacturer Part # WRS5-54-2436SS
Posts/Uprights (4) Posts
Depth (front - back) 24" Deep
Height 74" High
Shelf Construction Stainless Steel
Post Construction Stainless Steel
Width (side - side) 36" Wide
Ships Knocked Down
Height 54"
Width 36"
Depth 24"