FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Quantum bulk goods carts.
- Authorized Quantum dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Quantum WRC2-36-3036-976_BLUE bulk goods carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Quantum WRC2-36-3036-976_BLUE Bin Transport Cart 36"W X 30"D X 42"H Includes: (2) Wire Shelves
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | WRC2-36-3036-976_BLUE |
| Manufacturer Part # | WRC2-36-3036-976_BLUE |
| Overall Height | 37" - 65" |
| Height | 42" |
| Width | 36" |
| Depth | 30" |
| Weight | 88 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, WRC2-36-3036-976_BLUE, Bin Transport Cart, 36"W x 30"D x 42"H, includes: (2) wire shelves, (4) posts, & (4) 976 bins (Available in multiple colors), chrome plated finish