  • Fast shipping available on in-stock Quantum WR86-2454C-5 wire shelving units
Quantum WR86-2454C-5 54 Inch Wire Shelving Starter Kit with 5 Shelves
Quantum  |  MFG #: WR86-2454C-5  |  Item #: 508040
Item: #508040
Technical details
Manufacturer Quantum
Model Number WR86-2454C-5
Manufacturer Part # WR86-2454C-5
Posts/Uprights (4) Posts / Uprights
Depth (front - back) 24" Deep
Height 86" High
Type Stationary, Starter Unit
Finish Chrome Finish
Ships Knocked Down
Width (side - side) 54" Wide
Shelves (5) Shelves
Height 86"
Width 54"
Depth 24"