  • Fast shipping available on in-stock Quantum WR86-2124WPM wire shelving units
Quantum WR86-2124WPM 24 Inch Stationary 4 Tier Wire Plastic Mat Shelving Unit
Quantum  |  MFG #: WR86-2124WPM  |  Item #: 1661211
Item: #1661211
Technical details
Manufacturer Quantum
Model Number WR86-2124WPM
Manufacturer Part # WR86-2124WPM
Depth (front - back) 21" Deep
Finish Epoxy Coated, Green
Type Stationary Unit
Ships Knocked Down
Width (side - side) 24" Wide
Posts/Uprights (4) Posts / Uprights
Shelves (4) Shelves
Height 86"
Width 24"
Depth 21"