  • Fast shipping available on in-stock Quantum WR63-1424P-5 wire shelving units
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Quantum wire shelving units.
Quantum WR63-1424P-5 24 Inch Wire Shelving Starter Kit Green Epoxy Antimicrobial
Quantum  |  MFG #: WR63-1424P-5  |  Item #: 632089
Item: #632089
Technical details
Manufacturer Quantum
Model Number WR63-1424P-5
Manufacturer Part # WR63-1424P-5
Ships Knocked Down
Height 63" High
Width (side - side) 24" Wide
Finish Epoxy Coated, Green
Depth (front - back) 14" Deep
Shelves (4) Shelves
Type Stationary, Starter Unit
Posts/Uprights (4) Posts / Uprights
Height 63"
Width 24"
Depth 14"