  • Fast shipping available on in-stock Quantum WR54-2124GY-5 wire shelving units
Quantum WR54-2124GY-5 24 Inch Wire Shelving Starter Kit Antimicrobial Gray
Quantum  |  MFG #: WR54-2124GY-5  |  Item #: 630125
Item: #630125
Technical details
Manufacturer Quantum
Model Number WR54-2124GY-5
Manufacturer Part # WR54-2124GY-5
Finish Epoxy Coated, Gray
Posts/Uprights (4) Posts / Uprights
Type Stationary, Starter Unit
Width (side - side) 24" Wide
Height 54" High
Depth (front - back) 21" Deep
Shelves (5) Shelves
Ships Knocked Down
Height 54"
Width 24"
Depth 21"