FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Quantum utility/bussing carts.
- Authorized Quantum dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Quantum TTD-OT15-240_BLUE utility/bussing carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Quantum TTD-OT15-240_BLUE Removable Tray Truck System Double-sided 38"W X 40"D X 67"H
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | TTD-OT15-240_BLUE |
| Manufacturer Part # | TTD-OT15-240_BLUE |
| Construction | Metal (unspecified) |
| Handle | No Handle |
| Height | 69" |
| Width | 38" |
| Depth | 40" |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, TTD-OT15-240_BLUE, Removable Tray Truck System, double-sided, 38"W x 40"D x 67"H, includes: (10) 36"W x 15"D open trays and (40) QUS240 (bins available in multiple colors), black steel, shipped KD