FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Quantum wall grid shelving accessories.
- Authorized Quantum dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Quantum SG-TH101012GY wall grid shelving accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Quantum SG-TH101012GY Store Grid Tray Holder 10"W X 12"L X 10"H Green Epoxy Antimicrobial Finish
| Manufacturer | Quantum |
|---|---|
| Model Number | SG-TH101012GY |
| Manufacturer Part # | SG-TH101012GY |
| Height | 69" |
| Width | 18" |
| Depth | 30" |
| Weight | 71.89 lbs |
| UPC | 651588320020 |
| NSF | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Quantum, SG-TH101012GY, Store Grid Tray Holder, 10"W x 12"L x 10"H, green epoxy antimicrobial finish, NSF