  • Fast shipping available on in-stock Quantum DIV24X21GY shelf dividers
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delivery to:
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Quantum shelf dividers.
Quantum DIV24X21GY Wire Shelf Divider 24"D X 21"H Gray Epoxy Antimicrobial Finish
Quantum  |  MFG #: DIV24X21GY  |  Item #: 2016548
Item: #2016548
15+ bought in past months
Technical details
Manufacturer Quantum
Model Number DIV24X21GY
Manufacturer Part # DIV24X21GY
Finish Chrome
Length 20" - 24"
Height 8"
Width 24"
Depth 3.61"