Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ovention baking cookie sheets.
- Authorized Ovention dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ovention OV-COOKIE-14X20 baking cookie sheets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ovention OV-COOKIE-14X20 Cookie Sheet 14" X 20" Aluminum With Dura-Kote
| Manufacturer | Ovention |
|---|---|
| Model Number | OV-COOKIE-14X20 |
| Manufacturer Part # | OV-COOKIE-14X20 |
| Short Side | 14" |
| Construction | Aluminum |
| Long Side / Diameter | 20" |
| Coating | Coated / Glazed |
| Width | 20" |
| Depth | 14" |
About this item
Product Details
Product Details
Ovention, OV-COOKIE-14X20, Cookie Sheet, 14" X 20", aluminum with Dura-Kote
