RestaurantSupply.com is your trusted source for Orion Trading & Design china platters.
- Authorized Orion Trading & Design dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Orion Trading & Design X14-BR china platters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Orion Trading & Design X14-BR Studio Stoneware Platter 15" X 9" Oval
| Manufacturer | Orion Trading & Design |
|---|---|
| Model Number | X14-BR |
| Manufacturer Part # | X14-BR |
| Long Side / Diameter | 15" |
| Short Side | 9" |
| Shape | Oval / Oblong |
| Construction | Ceramic |
| Weight | 30 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Orion Trading & Design, X14-BR, Studio Stoneware Platter, 15" x 9", oval, fully vitrified, ceramic, blanco rustico
