RestaurantSupply.com is your trusted source for Orion Trading & Design metal serving and display trays.
- Authorized Orion Trading & Design dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Orion Trading & Design HTS144 metal serving and display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Orion Trading & Design HTS144 Plank Tray 8" X 3-1/4" Mini
| Manufacturer | Orion Trading & Design |
|---|---|
| Model Number | HTS144 |
| Manufacturer Part # | HTS144 |
| Short Side | 3" |
| Long Side / Diameter | 8" |
| Shape | Rectangular |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | 3 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Orion Trading & Design, HTS144, Plank Tray, 8" x 3-1/4", mini, rectangular, stainless steel, hammered
