RestaurantSupply.com is your trusted source for Orion Trading & Design metal serving and display trays.
- Authorized Orion Trading & Design dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Orion Trading & Design HTS123 metal serving and display trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Orion Trading & Design HTS123 Tray 8" X 5" X 1"H Small
| Manufacturer | Orion Trading & Design |
|---|---|
| Model Number | HTS123 |
| Manufacturer Part # | HTS123 |
| Long Side / Diameter | 8" |
| Short Side | 5" |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Oval / Oblong |
| Weight | 1 lb |
About this item
Product Details
Product Details
Orion Trading & Design, HTS123, Tray, 8" x 5" x 1"H, small, oval, stainless steel, hammered
